Klik op die onderstaande PDF's om die dokumente af te laai

Inligtingsvorm vir 2017(Gr R)                                                                        Herregistrasie vir 2017(Gr1-6 2016)

Welkom by Laerskool Randhart!

Dit is vir die hoof en personeel van Laerskool Randhart 'n voorreg om die inligting aangaande ons skool aan u deur te gee op ons webblad. Laat weet ons gerus as daar enige vrae is wat ons nie op die webblad beantwoord het nie.

Doel van die skool

Laerskool Randhart het ten doel die ontwikkeling van die totale leerder tot eer van God op alle lewensterreine, onder andere, die godsdienstige, sedelike, verstandelike, estetiese, sosiale en fisiese.

 

 

Kultuur

Itemwenners

Kry gewone sertifikate vir die prestasietoekenning, geen bonuspunte nie

September 2016

Instrumentaal: 

1.       Lienke Olivier            Graad 1R               Instrumentaal

2.    Coenraad Olivier                    Graad 4N              Instrumentaal

3.    Nico Olivier                 Graad 6R              Instrumentaal

4.    Megan Kruger              Graad 3H              Vokaal Elektronies

5.    Candice Kruger            Graad 6H              Vokaal

6.    Shenize Bekker           Graad 6H              Vokaal 

Afrikaans Graad 1 – 3:

1.       Leanné Frits              Graad 1R               Voorgeskrewe gedig

2.    Jayden Middleton         Graad 3R              Voorgeskrewe gedig

3.    Kristen Stemmet                   Graad 3H              Voorgeskrewe gedig

4.    Lienke Olivier              Graad 1R               Voorgeskrewe gedig

5.    Randhart Spreekkoor   Graad 1 - 3            Eie Keuse

6.    Zamone Fourie en                  Rakkertjie

Lienke Olivier              Graad 1R               Samespraak 

         Afrikaans Graad 4 – 7: 

1.     Ryan van Dyk               Graad 6D              Voorgeskrewe Poësie

2.    Marno Breytenbach     Graad 5D              Eie keuse Poësie

3.    Callia le Roux               Graad 5D              Voorgeskrewe Poësie

4.    Chané Ferreira            Graad 7H              Gedramatiseerde Poësie

5.    Chanté du Preez          Graad 6S              Prosa

6.    Chanté du Preez          Graad 6S              Gedramatiseerde Groepsprosa

Marno Breytenbach     Graad 5D

Lindi-Anne de Vries     Graad 4H

7.    Neka Stols                  Graad 4N              Samespraak

Kaylee Willemse          Graad 4T

8.    Chanté du Preez          Graad 6S              Samespraak

Marno Breytenbach     Graad 5D

9.    Chané Ferreira            Graad 7H              Monoloog

10. Amoré Ferreira           Graad 5T              Gedramatiseerde Prosa

11.  Chanté du Preez          Graad 6S              Gedramatiseerde Prosa

12. Randhart Spreekkoor  Graad 4 en 5                  Eie keuse spreekkoor

13. Lindi-Anne de Vries     Graad 4H              Gedramatiseerde Poësie

14. Dané Pelser                 Graad 4S              Gedramatiseerde Poësie

15. Chanté du Preez          Graad 6S              Bybelvoordrag

16. Marno Breytenbach     Graad 5D              Monoloog

17. Chané Ferreira            Graad 7H              Gedramatiseerde Poësie

18. Chanté du Preez          Graad 6S              Gedramatiseerde Poësie

19. Marno Breytenbach     Graad 5D              Gedramatiseerde Poësie

20.Chanté du Preez          Graad 6S              Monoloog

     Engels Graad 1 – 3:

1.      Ziandrie Ferreira        Graad 1S               Own choice poem

Engels Graad 4 – 7: 

1.      Gizelle Wiíd                Graad 4N              Set Poem

2.      Marno Breytenbach     Graad 5D              Dramatised Poetry

3.      Chané Ferreira            Graad 7H              Monologue

4.      Chanté du Preez          Graad 6S              Prose

5.      Chanté du Preez          Graad 6S              Dramatised Poetry

6.      Chanté du Preez          Graad 6S              Dramatised Prose

7.      Chanté du Preez          Graad 6S              Monologue

8.      Chanté du Preez          Graad 6S              Own choice poetry 

Vokaal Graad 1 – 7: 

1.      Leandré Steenkamp     Graad 4T              Afrikaanse Lied

2.      So-Zé Rautenbach       Graad 3D              Volkswysie 

Redenaars Graad 1 – 7:

1.      Alexander Prinsloo       Graad 6H              Eie Keuse.

2.      Zanrich Fourie             Graad 6H              Voorgeskrewe toespraak

3.      Graad 5                                                   Spanredenaars

4.      Graad 6                                                   Spanredenaars

5.      Graad 7                                                   Spanredenaars 

  Kultuur: Afdelingwenners

  Kry vergulde sertifikate en  5 Bonuspunte. 

         1.  Marno Breytenbach    Graad 5D     1ste Afrikaans Gr. 4 – 5

2. Marno Breytenbach    Graad 5D     3de Engels Gr. 4 - 5

3. Chanté du Preez          Graad 6S     1ste Afrikaans Gr. 6 – 7

4. Chanté du Preez          Graad 6S     1ste Engels Gr. 6 – 7

         5. Chané Ferreira           Graad 7H      2de Afrikaans Gr. 6 - 7

         6. Megan Kruger             Graad 3H     3de Vocal Back Track

         7. Lienke Olivier             Graad 1R      1ste Instrumentaal

         8. Coenraad Olivier         Graad 4N     1ste Instrumentaal

         9. Nico Olivier                Graad 6R     2de Instrumentaal

         10. Juniorkoor: Kiewietkoor  

         11. Seniorkoor: Randrefrein

 

 

 

Gholfdag registrasie vorm

Laerskool Randhart D6 Kommunikeerder.

Kliek hier om die D6 Kommunikeerder af te laai waar u die nuutste inligting dadelik op u rekenaar sal ontvang.

 
Dankie aan al ons borge vir al julle bydrae sonder julle kan ons nie 'n sukses maak nie.
 

 

 
 
   
 

Die web is ontwerp deur GSD Potch - Die web mense... - www.gsdpotch.com

Ons beveel aan dat u die web tuiste besigtig met: MS IE 7+ or Google Chrome 1.0 or Mozilla 4.0]